SZTAFETA Z NBR

ZAPISY

Jeśli dotarleś aż tutaj to znaczy, że przeczytałeś już regulamin zawodów i zamierzasz zapisać swoją drużynę do uczestnictwa w sztafecie. Od razu napiszemy, nazwa jest tu nieprzypadkowa. Wybierać będziemy królów podbiegów. Nasze zawody odbywać będą się na krótkiej (ok 600 m), ale bardzo intensywnej pętli. Trasa wytyczona jest w terenie gdzie większość stanowi droga, ściółka leśna. Zawody rozpoczynamy krótkim rozbiegiem by chwilę póżniej dość stromo ruszyć w dół. Druga część trasy to wymagający podbieg, który nie jeńców nie bierze i mocno daje w kość. Jedną z jego zalet jest to, że biegnie poza zwykłym szlakiem.

Przypomniamy, że:

Do zabawy zapraszamy 3-osobowe drużyny mieszane (w składzie musi być przynajmniej jedna osoba płci przeciwnej). Zawodnicy biegają na zmianę przez 60 minut.

Zwycięska drużna otrzyma od Naszych sponsorów - Black Diamond, Hydro Flask oraz Salco pakiet prezentów oraz upominki Festiwalowe.

Zasada jest prosta - wygrywa ta drużyna, która zrobi najwięcej pętli biegu. Biegać będziecie na zmianę, w jednym momencie na trasie będzie mógł być tylko jeden zawodnik z danego zespołu.

Zapisy na wydarzenie poniżej. Z uwagi na Wasze bezpieczeństwo, mamy jednak ograniczoną ilość miejsc dla startujących.

W zawodach może wziąć udział tylko 13 drużyn. O wyborze decyduje KOLEJNOŚĆ WASZYCH ZGŁOSZEŃ. Będziemy się kontaktować z wybranymi zespołami zaraz po otrzymaniu Waszego zgłoszenia.

Sztafeta ma formę zabawy w formie zawodów. Biorą w niej udział wyłącznie wcześniej zgłoszone zespoły.

MIEJSCE: Teren leśny w okolicy Orlego Gnizada

WIĘCEJ INFORMACJI